Diskutim:Zhelko Joksimoviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Zhelko Joksimoviqi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

edhe kjo është wikipedia. gjithnjë e më shumë po çuditem se për çka janë në gjendje të shkruajnë shqiptarët. ky artikull nuk e then asnjë rregullë të wikipedias, për këtë arsye e lë unë këtu dhe nuk e grisi. më dhemb më shumë që një përdorues me IP nga Shqipëria e merr mundin dhe shkruan për një këngëtar serb. --bet_0 2006 Mars 26 21:18 (UTC)