Diskutim:Zlatan Ibrahimović

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Zlatan Ibrahimović. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

mendojs e do te ishte me mrie te shkruhej jo me q ne fund por me c!!! te shkruarit me qe eshte menyre dialektore

Shqiptarët e Kosovës (dhe jo vetëm ata) e kanë të vështirë ta dallojnë ç nga q. Në origjinal është ć që i korrespondon q dhejo č ekuivalente me ç. Pra duhet Ibrahimoviq përveç asaj në artikull klubi francez PSG na del italian.