Dobresh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dobresh
{{{postal_code_type}}}
1037

Dobresh është një fshatkomunën Bërzhitërrethin e TiranësShqipërisë.AI ka perafersisht 600 banore dhe ka nje shkolle fillore.Ne shkollen fillore eshte klasa e pare,e dyte,e trete dhe e katert.Ka dhe nje kopsht femijesh.Po ashtu ka dhe nje pike shumice.Nuk eshte nje fshat shume i zhviluar.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]