Njësia administrative Bërzhitë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Bërzhitë)
Jump to navigation Jump to search
Njësia administrative Bërzhitë
Njësia administrative Bërzhitë is located in Shqipëria
Njësia administrative Bërzhitë
Njësia administrative Bërzhitë
Njësia administrative Bërzhitë (Shqipëria)
41°14′43″V 19°54′04″L / 41.2452778°V 19.9011111°L / 41.2452778; 19.9011111Koordinatat: 41°14′43″V 19°54′04″L / 41.2452778°V 19.9011111°L / 41.2452778; 19.9011111
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Tiranës
Rrethi Rrethi i Tiranës
Bashkia Bashkia Tiranë
Të dhënat bazë
Faqja zyrtare
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Njësia administrative Bërzhitë është një njësi administrative në Bashkinë TiranëShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 3 shtator 2011. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]