Njësia administrative Tiranë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Njësia administrative Tiranë

Njësia administrative Tiranë është një njësi administrative në Bashkinë Tiranë në Shqipëri.[2]

 Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Njësitë bashkiake e Tiranës të numëruara. Numërat i përkasin mini-bashkive të Tiranës.


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Bashkia Tiranë – zgjedhje2015.reporter.al" (PDF). Arkivuar nga origjinali (PDF) më 8 mars 2016. Marrë më 23 gusht 2015. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe [Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]