Jump to content

Njësia 4 (Tiranë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Tirana 4)
Njësia nr. 4

Tirana 4 është një nga njëmbëdhjetë mini-bashkitë e Tiranës.[1] Njësia ka rreth 56,000 banorë. Kryetari i njësisë bashkiake është Hysen Xhura (PD).[2]

Lagjet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Sipas Ministrisë e Pushtetit Vendor dhe Decentralizimit
  2. ^ Rezultatet e KQZ-së për votat ne maj 2011 Arkivuar 13 maj 2011 tek Wayback Machine 21 maj 2011