Petrela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Petrelë)
Jump to navigation Jump to search
Petrela

Petrela është një fshatkomunën Petrelërrethin e TiranësShqipërisë.

Fshati Petrelë dhe kështjella e Petrelës

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.