Petrela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Petrela

Petrela është një fshatkomunën Petrelërrethin e TiranësShqipërisë.

Fshati Petrelë dhe kështjella e Petrelës

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]