Bashkia Kavajë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Bashkia Bashkia Kavajë është një bashkiRrethin e KavajësShqipëri. Përfshin qytetin e Kavajës si dhe njësitë administrative Golem, Helmës, Synej dhe Luz i Vogël.


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]