Jump to content

Bashkia Rrogozhinë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rrogozhinës
Popullsia
 • Gjithsej40.684
{{{postal_code_type}}}
1001

Bashkia Rrogozhinë është një bashkiRrethin e KavajësShqipëri. Përfshin njësitë administrative Rrogozhinë, Kryevidh, Sinaballaj, Lekaj dhe Gosë.

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Bashkia Rrogozhinë

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]