Njësia administrative Vaqarr

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°11′N 19°27′E / 41.18°N 19.45°E / 41.18; 19.45

Njësia administrative Vaqarr

Njësia administrative Vaqarr është një njësi administrative në Bashkinë TiranëShqipëri.[2] Në Komunën Vaqarr ndodhet edhe Instituti Arsimor Vëllezërit Kajtazi i cili është krijuar në vitin 2001.

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 2 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]