Dorina Laro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Dorina Laro (lindur më 1976, Tiranë) është një violonçeliste shqiptare nga Tirana, Shqipëri. Ajo momentalisht është profesore e asociuar e violonçelit dhe e muzikës së dhomësAkademinë e Arteve.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Dorina LARO" (në anglisht). Albanian Cello Site. Arkivuar nga origjinali më 24 janar 2020. Marrë më 16 dhjetor 2017.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]