Dubjaçani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dubjaçani
Fshat
Vendndodhja
Dubjaçani is located in Republika e Maqedonisë
Dubjaçani
Dubjaçani
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 758 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 26′ 27″ Veri

21° 21′ 19″ Lindje

Popullsia 155 banorë (2002)