Durutlia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Durutlia
Fshat
Vendndodhja
Durutlia is located in Maqedonia e Veriut
Durutlia
Durutlia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 402 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 17′ 36″ Veri

22° 40′ 40″ Lindje

Popullsia 16 banorë (2002)