Elda Dushi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Elda Dushi

Elda Dushi (1989) është një mbretëreshë shqiptare e bukurisë e cila përfaqësoi Shqipërinë në konkursin Miss Bota 2007. Në kohën e konkursit, ajo ishte një gjimnaziste dhe deklaroi se donte të bëhej diplomate.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ ALBANIA - Elda DUSHI, missworld.com (via archive.org), Retrieved December 17, 2010

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]