Elementet Meteorologjike

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Elementet Meteorologjike janë : Temperatura, Era, Lagështia relative dhe absolute, Diellzimi, Shtypja Atmosferike, etj.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR VEPRIMTARITË HIDROMETEOROLOGJIKE Në amëzën assembly-kosova.org Archived 29 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.