Ellen DeGeneres

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Ellen DeGeneres
PortiadeRossiEllenDeGeneresHWOFSept2012.jpg
DeGeneres, 2012
Ditëlindja: 1958

Ellen Lee DeGeneres lindi më 1958. Është një aktor dhe komedian.