EmraCom

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Produksioni "Emra Com" është një produksion muzikor dhe filmik. Producenti i kësaj kompanie është Emrush Thaqi. "EmraCom" filloi t'i transmetoi projektet dhe skeqe humoristike.

EmraCom ka filluar t'i transmetoi videoklipet, studio inçizime dhe albumet nga këngëtarët më të njohur të estradës shqiptare.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]