Enea Zhegu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Enea Zhegu është nje aktor shqiptar

Role ne filma[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. Një jetë më shumë
  2. Tomka dhe shokët e tij
  3. Njeriu me top - Ziguri
  4. Lulëkuqet mbi mure - Lelo