Jump to content

Fakulteti Ekonomik i Universitetit të Mitrovicës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Fakulteti Ekonomik i Universitetit të Mitrovicës i ka këto programe studimi:

Programet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. Bachelor
    1. Banka, Financa dhe Kontabilitet
    2. Menaxhment dhe Informatikë[1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashmtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]