Jump to content

Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike dhe Kompjuterike i Universitetit të Mitrovicës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike dhe Kompjuterike i Universitetit të Mitrovicës i ka këto programe studimi:

Programet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. Bachelor
  1. Makineri prodhuese
  2. Informatikë inxhinierike
  3. Inxhinieri ekonomike
 2. Master
  1. Teknologji prodhuese
  2. Informatikë inxhinierike[1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. ^ "Fakulteti i Inxhinierisë Kompjuterike në Mitrovicë". Arkivuar nga origjinali më 7 nëntor 2016. Marrë më 18 nëntor 2016. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)