Fillimet (revistë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Numri i fundit i revistës Fillimet.

Fillimet (malazezisht: Počeci) është revistë e Shkollës së Mesme të Kombinuar "Vëllazërim-Bashkim". Kjo revistë është e shtypur në dy gjuhë: shqip dhe malazezisht. Zakonisht ka 40 faqe, nga 20 për në gjuhë.

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]