Flamuri i Montserratit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Flamuri - Montserrati)
Jump to navigation Jump to search
Flamuri i Montserratit

Flamuri i Montserratit u adoptua më 10 prill 1909. Ai është një banderolë e kaltër me Flamurin e Unionit në qoshin e majtë të sipërm dhe Stemën e Montserratit në të dajthtë.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]