Flamuri i Montserratit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Flamuri i Montserratit

Flamuri i Montserratit u adoptua më 10 prill 1909. Ai është një banderolë e kaltër me Flamurin e Unionit në qoshin e majtë të sipërm dhe Stemën e Montserratit në të dajthtë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]