Flamuri i Ashkalive

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flamuri i Ashkalive[1]

Flamuri i Ashkalive, është flamuri i zgjedhur nga populli Ashkali për të përfaqësuar popullin Ashkali në atdhe dhe në diasporë.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali origjinali më 9 janar 2016. Marrë më 18 shtator 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)