Gabriel Iglesias

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gabriel Iglesias
Defense.gov photo essay 081112-F-6684S-543.jpg
Iglesias, 2008
Informacione personale
Vendlindja San Diego, California, SHBA
Faqja zyrtare https://www.fluffyguy.com/

Gabriel Jesus Iglesias lindi më 1976. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.