Geoffrey Blake

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Geoffrey Blake
Informacione personale
Vendlindja Baltimore, Maryland, U.S.

Geoffrey Lewis Blake lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.