Gianluca Iacono

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gianluca Iacono (Torino, 14 mars 1970) ësht një dublues italian, i njohur për rolin e VegetaDragon Ball Z dhe Dragon Ball Super.