Gjerak Karaiskaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjerak Karaiskaj.jpg

Gjerak Karaiskaj është historian dhe specialist i monumenteve në Shqipëri.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.