Gjergj Melo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gjergji Mele është një aktor shqiptar, ka interpretuar në pesë filma artistikë dhe televiziv.

Kinematografi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]