Gjuha ndebele

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjuha ndebele
Filogjeneza

Gjuha Ndebele ()


Gjuhë që flitet në jugun e Afrikës.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Linguistics stub.svg Ky artikull në lidhje me Gjuhësia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.