Gjurmat e stinëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gjurmat e stinëve është një krijim poetik i shkrimtarit dhe intelektualit shqiptar Ernest Koliqi, botuar në vitin 1933.[1]

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shënime dhe referenca[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Prof. Ernest Koliqi në 107 vjetorin e lindjes, Radio Vatikani, 20 maj 2010