Gledjon Rehovica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gledjon Rehovica është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Lëvizja Socialiste për Integrim, ne qarkun e Beratit

Referenca dhe shënime[redakto | përpunoni burim]