Goran Misovski

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Goran Misovski (maqedonisht: Горан Мисовски; i lindur më 15.4.1965, në Shkup) është një politikan maqedonas nga Maqedonia e Veriut. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Goran Misovski kandidoj si pjesë e PRSD-së dhe u zgjodh deputet i legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Goran Misovski". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 23 qershor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)