Gornosella (Dollnen)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gornosella (Dollnen)
Fshat
Vendndodhja
Gornosella (Dollnen) is located in Republika e Maqedonisë
Gornosella (Dollnen)
Gornosella (Dollnen)
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 955 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 25′ 15″ Veri

21° 32′ 02″ Lindje

Popullsia 39 banorë (2002)