Gratçe e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gratçe e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Gratçe e Epërme is located in Maqedonia e Veriut
Gratçe e Epërme
Gratçe e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 990 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 58′ 22″ Veri

22° 25′ 21″ Lindje

Popullsia 13 banorë (2002)