Gratçe e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gratçe e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Gratçe e Poshtme is located in Maqedonia e Veriut
Gratçe e Poshtme
Gratçe e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 940 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 57′ 23″ Veri

22° 24′ 28″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)