Jump to content

Hideo Shinojima

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Hideo Shinojima
Të dhënat vetjake
Emri i plotëHideo Shinojima
Datëlindja(1910-01-21)janar 21, 1910
VendlindjaTochigi, Japoni
Data e vdekjesGabim: Nevojitet datë e vlefshme vdekjeje (data e parë): data, muaji, viti
PozicioniSulmues
Karriera ndërkombëtare
YearsTeamApps(Gls)
1930Japonia2(1)

Hideo Shinojima (21 Janar 191011 Shkurt 1975) ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 2 ndeshje dhe ka shënuar 1 gola.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1930 2 1
Gjithsej 2 1

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]