Jump to content

Hossein Shahabi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Hossein Shahabi 2012

Hossein Shahabi lindi më 20 tetor 1967. Është një regjisor i filmave dhe serialeve Iranian.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
 Commons: category:Hossein Shahabi – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe material multimediale