Internet Broadway Database

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Internet Broadway Database (IBDB) është një database online i prodhimeve të Teatrit të Broadway dhe personelit të tij. Webfaqja gjithashtu ka applikacione korrensponduese për telefonët e menqur për sistemet iOS dhe Android[1][2][3].

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]