Jump to content

Irena Stefoska

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Irena Stefoska (maqedonisht: Ирена Стефоска; e lindur më 16.9.1967, në Shkup) është një politikane maqedonase nga Maqedonia e Veriut. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Irena Stefoska kandidoj i pavarur dhe u zgjodh deputete e legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1]

  1. ^ "Irena Stefoska". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 23 qershor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)