James Adomian

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
James Adomian
James Adomian by Gage Skidmore.jpg
U lind në
James Haig Adomian

1980
TitulliAdomian, 2016

James Haig Adomian lindi më 1980. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.