Jeff Foxworthy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Foxworthy më 2007

Jeffrey Marshall Foxworthy njohur si Jeff Foxworthy lindi më 6 shtator të vitit 1958Atlanta, GeorgiaShBA-ve. Është një komedian dhe aktor amerikan.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.