Jim Meskimen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jim Meskimen
41st Annie Awards, Jim Meskimen.jpg
Meskimen më 2014
Informacione personale
Vendlindja Los Angeles, California

James Ross "Jim" Meskimen lindi më 1959. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.