Josh Ryan Evans

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Josh Ryan Evans
Informacione personale
Ditëlindja 10 janar, 1982
Vendlindja Hayward, Kalifornia, SHBA
Ditëvdekja 5 gusht, 2002
Vendvdekja San Diego, Kalifornia, SHBA
Kombësia Amerikan

Josh Ryan Evans ishte një aktor amerikan. Ai lindi më 10 janar, 1982Hayward, Kalifornia si Joshua Ryan Evans dhe vdiq më 5 gusht, 2002San Diego, Kalifornia.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Josh Ryan Evans – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.