KF.Onix Banjë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


KF.Onix Banjë, themeluar ne 2013, i perket qytetit Banjë, ne Kosove dhe luan ne Liga e Parë e Futbollit të Kosovës.

Koordinatat e stadiumit (kapaciteti: 1,000 vende): 42°39′0″N 20°18′0″E

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]