Kaskadori shqiptar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kaskadori shqiptar është një film shqiptar i vitit 1998.

Regjizor dhe skenarist: Mishel Kociu

AKTORET[redakto | përpunoni burim]

Reshat Arbana

Bedri Jashari

Spartak Papadhimitri

Spartak Pecani

Kadri Roshi

Ndriçim Xhepa