Kategoria:Koreanë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kim Tae Hyung eshte kengetar ne grupin e njohut BTS.Ai lindi me 30 dhjetor 1995.Emri i tij i skenes si kengetar eshte V ai gjithashtu ka hobi si aktor ai ka luajtur me nje serial.Grupi BTS eshte grupi me i njohur ne Korene e Jugut dhe pastaj ata u bene te famshem ne te gjithe boten.


Nënkategoritë

Kjo kategori ka 2 këto nën-kategori, nga 2 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

Faqet në kategorinë "Koreanë"

Kjo kategori ka 4 faqe nga 4 gjithësej.