Kategoria diskutim:Biografi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Biografi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Para se te paraqitet nevoja per shperndarjen e Biografive ne kategori tjera me duket qe eshte mire qe artikujt per persona te ndryshem te kategorizohen ne kategorin Biografi. Pastaj simpas llojit te veprimtarise se tyre ne kategori tjera.

Orientimi dinamik[Redakto nëpërmjet kodit]

Hej, do të ishte mirë që të futet një tabel me navigacion dinamik për listat sipas emrit dhe nëse Përdoruesi:Rudi krijon listat sipas mbiemrit të futen edhe ato aty. Këstu mendojë se edhe ati i bëhet qefi edhe shkojmë përpara. --Hipi Zhdripi 2006 Mars 28 19:02 (UTC)

E deshirat e filozofit hiq spo ngohen?
E cilen dëshirë nuk ta plotësum, ha? Ti kena lonë Supermenat e Spidermaneat, ti kena lonë tetonat për çka ke paraqit interesat e gjeneratës së re--Hipi Zhdripi 2006 Mars 28 20:32 (UTC)
Dashta me thone, qe veq po qet pun me ket mendim, i mormi qish na u kane qitur. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Mars 29 18:42 (UTC)