Kategoria diskutim:Software

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Software. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Në bazë të artikullit Vegla dhe artikullit Vegla informatike, kjo kategori Category:Software duhet të zhvendoset në Category:Vegla informatike--Hipi Zhdripi 18 Maj 2007 06:41 (UTC)

Kategoria bole mire eshte, dhe vegla informatike, se pari ne kete Wiki e kam ndi kete term. --Proud To Be Albanian diskuto°) 18 Maj 2007 13:01 (UTC)

Start a discussion about Kategoria:Software

Nis një diskutim